Akce na přání

Kulturní a sportovní akce

Zajistíme pro vás vstupenky na jakoukoliv kulturní a sportovní akci. Doporučíme vám kulturní a sportovní program či jiný zážitek, jež obohatí vaší duši. Dle vašeho přání jsme schopni zajistit jakoukoli kulturní a sportovní akci včetně veškerého potřebného servisu od začátku až do konce (propagace, technické a organizační zajištění, technické zabezpečení, vlastní program a následná prezentace).

Firemní akce

Vztahy na pracovišti bývají zrcadlem úspěšnosti firmy. Jen zaměstnavatel, který dokáže vytvořit dobrý a fungující team a který si zároveň váží svých zaměstnanců, může pomýšlet na úspěch. Právě pro tyto zaměstnavatele jsme připraveni zajistit firemní akce dle jejich požadavků a s ohledem na sportovní, kulturní či jiné aktivity jejich zaměstnanců, a to i těch ve věku seniorů.

Speciální akce

Je to podobné, jako když člověka chytá tzv. mlsná - něco by si člověk dal, ale neví co. A tak je to i se zábavou, někdy má člověk chuť něco podniknout, jenže neví, jak si s tím poradit. Filosofie naší společnosti je založena na faktu, že nic není nemožné. A věřte, že když se chce, jde úplně všechno. Záleží jen na nápadu. Takže přijďte s nápadem na cokoliv a věřte, že i s tím si dokážeme poradit k vaší úplné spokojenosti.

Má někdo ve vašem okolí svátek, narozeniny či jiný důvod k oslavě? Jenže s jakým dárek se přidat k zástupu gratulujících? Zážitkový poukaz, něco movitého, srdečné přání? To všechno je k mání a vlastně i očekávané. Recese! To je to, co vám můžeme nabídnout. Přijďte s myšlenkou a o vše ostatní se postaráme sami. V tomto směru máme velice bohaté zkušenosti. I zde si dovolujeme upozornit, že nic není nemožné.