O nás

                                          Nepřeberné množství překvapení
                                 U
volnění od stresu každodenního bytí
                                    D
ovolená bez Anděla a možná i s ním
                                      A
ktivita pro všechny věkové kategorie
                                        N
ekončící relaxace těla i ducha
                                           E
xtrémní vstřícnost vašim přáním

Činností, kterou vám nabízíme, se zabýváme již několik let. Je pravdou, že takto se baví spousta lidí, kteří v rámci svých přátel a známých pořádají podobné akce. I my jsme tak začínali, ale brzy nás začalo překvapovat, kolik dalších lidí přibývalo a stávalo se dalšími a dalšími známými. Počet akcí se začínal zvyšovat, což samozřejmě vedlo k faktu, že již nešlo časově skloubit zálibu a pracovní vytíženost každého z nás. Stáli jsme před rozhodnutím, zda máme zálibu změnit v zaměstnání, nebo zda si podržet své zaměstnání a zálibu omezit do té míry, aby se vše dalo zvládat. Po dlouhém uvažování zvítězila možnost první, díky čemuž jsme vám schopni plně nabídnout vše dle vašeho přání.

Principem fungování naší společnosti je služba, zajištění a kompletní servis všech dále uváděných námi pořádaných akcí. Vaší jedinou povinností, můžeme-li to tak nazvat, je pouze váš zájem. Na úplně každou poptávku bude z naší strany vypracována kompletní nabídka. A pak už jen záleží na vašem rozhodnutí.

Člověk je od přírody tvor hravy a většina lidí se ráda baví, ale z objektivních důvodů, ale z objektivních důvodů, jako je nedostatek času, inspirace, pohodlnost (proč ne?) apod., ráda přenechá organizaci na někom jiném. A proto zde nabízíme své služby právě my, kteří si klademe za cíl vaši naprostou spokojenost, která souvisí s kompletním servisem jednotlivých akcí, aby mohla být splněna "rovnice": vy požadujete + my nabízíme = vy se rozhodujete.

V RÁMCI NAŠICH AKTIVIT PROVOZUJEME: