Sportovní a pobytové akce

Letní, podzimní a zimní tábor pro děti

Táborové aktivity probíhají v jednotlivých oddílech, ale děti mají možnost si sami vybrat s jakou aktivitou chtějí strávit dopoledne či odpoledne. Náš letní dětský tábor doprovází i klasický, tradiční táborový program, který napomůže táborové atmosféře a děti se tak cítí jako doma. Celotáborová hra doprovází atmosféru celého tábora. Celodenní výlet podnikáme na nějaké zajímavé místo. Může to být nedaleký hrad, ale také veřejné koupaliště. Co by to bylo za tábor, kdyby nedopřál dětem zažít trochu strachu a pocit z vítězství, když přemohou samy sebe a svůj strach a dojdou až na konec stezky plné strašidel, tajemných zvuků a překvapení. Snažíme se o maximální využití času a hledáme i aktivity, které jsou velmi žádané u dětí. Dětem se věnují vedoucí většinou z řad pedagogů. Výhodou je vlastní personální zajištění celého provozu tábora, tedy i kuchyně.

RETRO tábor pro dospělé

Proč by letní tábory měly být výsadou jen dětí? Pojďte se s námi každý vrátit o nějaký ten rok (desetiletí???) zpátky, zavzpomínat na dětská léta a ráno slyšet to nevlídné volání: "budíčééék". Nabízíme týdenní pobyt v přírodě, spojený se společenskými večery (promítání filmů, diskotéky, výuka tance apod.), sportovními turnaji (volejbal, nohejbal...) a jinými aktivitami přesně tak, jak je známe z dětství. O přítomnosti přísných oddílových vedoucích není samozřejmě žádných pochyb?!

Školy v přírodě

Škola v přírodě by neměla být spojována jen s výukou, ale především s relaxací žáků formou sportu, kultury a poznávání. A kde jinde se těmto aktivitám věnovat než ve skutečné přírodě. Proto vám v průběhu školního roku nabízíme uspořádání školy v přírodě pro dětské kolektivy.

Výlety pro školy, mateřské školy

Kam na výlet? Na přání máme pěkné tipy na výlet jak pro školáky, tak pro nejmenší dětské kolektivy. Jednodenní či vícedenní exkurze, návštěvy památek, zoo, galerií nebo jen "obyčejné" poznávání krásy naší přírody.

Tematické zájezdy tuzemské i zahraniční

Poznávací či jednodenní zájezdy pro nás nejsou žádný problém. Proč si nezpříjemnit adventní čas návštěvou Drážďan, kde se konají jedny z nejstarších vánočních trhů v Evropě. To je pouze příklad. Jaké místo či město si vyberete, záleží opravdu jen a jen na vás.

Relaxační pobyty pro seniory a zdravotně postižené

Postavení seniorů a zdravotně postižených lidí se v naší společností pomalu, ale jistě dostává do popředí zájmu. I my si plně uvědomuje, jak velký přínos nejen po stránce zdravotní, ale i po stránce společenské, mají relaxační pobyty pro seniory, postižené děti, mládež i dospělé. Proto nabízíme skupinové relaxační pobyty s maximální ohleduplností se zaměřením na poznávání a přirozené lidské spolčování.